Prekių pristatymas

1. Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime Jums per 5–8 darbo dienas. Jei mūsų sandėlyje esančios prekės užsakymas pateikiamas iki 12 val., galite tikėtis greitesnio pristatymo laiko.

2. Prekes pristatys Beibis.lt įgaliotas atstovas. Jums pasirašius siuntos važtaraštyje yra laikoma, kad siunta yra perduota (pristatyta) tinkamai.

3. Prekių pristatymas yra nemokamas, jeigu užsakymo suma yra 30 EUR ir daugiau. Pristatymo kaštus Beibis.lt kompensuoja savo sąskaita, ir nei viena prekė dėl to nepabrangsta.

4. Jei užsakymo suma mažesnė negu 30 EUR, pristatymas kainuoja 3.00 EUR.*

*pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 25 EUR.

5. Prekės pristatymo metu kartu su mūsų įgaliotu atstovu Jūs privalote patikrinti prekės siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Jūs privalote iškart informuoti įgaliotąjį asmenį apie pastebėtą pažeidimą. 

6. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar prekės pakuotė atrodo pažeista, Jūs privalote apie tai nedelsiant informuoti mus el. paštu info@beibis.lt arba telefonu +37067656657

Navigacija
Close

Mano krepšelis

Close

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Close

Smagu Jūs matyti čia!

Jūsų el. pašto adresu bus išsiųstas slaptažodis.

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami patogesniam naršymui šiame tinklalapyje, paskyros valdymui bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Close

Close

Kategorijos